יש לך רכב למכירה? השאר פרטים או התקשר: 050-8090008

איך למכור רכב בצורה בטוחה

החלטתם למכור את הרכב שלכם? קודם כל מברוק, חשוב שתדעו שיש מספר דברים שכדאי שתדעו כדי להבטיח שתעשו זאת בצורה בטוחה ותקבלו את המחיר הטוב ביותר. במאמר זה נסביר את הצעדים החשובים ביותר בתהליך מכירת הרכב. 

המומחים של EcoCar עושים לכם סדר איך מוכרים רכב בצורה בטוחה!

איך למכור את הרכב
איך למכור את הרכב

קבעו מחיר הוגן

ראשית, חשוב לקבוע מחיר הוגן עבור הרכב שלכם. בדקו מה המחיר הממוצע לדגם ושנתון דומים באתרים כמו יד 2. בנוסף בדקו את מצבו המכני של הרכב, הקילומטראז' וכל נזק או בעיה אחרת. כדאי גם להיעזר במחירון לוי יצחק כדי לקבל אומדן נוסף על המחיר הראוי לרכב שלכם.

פרסום הרכב למכירה

לאחר שקבעתם מחיר, הגיע הזמן לפרסם את הרכב למכירה. פרסמו מודעה מפורטת עם תמונות איכותיות באתרי מכירת רכבים משומשים ובקבוצות פייסבוק רלוונטיות. ודאו שהמודעה כוללת פרטים חשובים על הרכב.

תאמו פגישות עם קונים פוטנציאליים

כאשר יתקשרו אליכם קונים פוטנציאליים, תאמו איתם פגישה לראות את הרכב ולנסות אותו. ודאו שהפגישה מתקיימת במקום ציבורי כמו חניון גדול או תחנת דלק. וכמובן במקום שנוח לכם לקונה העתידי להיפגש.

קבלו תשלום במזומן

אם הקונה מעוניין לרכוש את הרכב, ודאו שאתם מקבלים תשלום מלא במזומן או המחאה בנקאית לפני מסירת הרכב ומסמכי הבעלות. אל תסכימו להמחאות אישיות או תשלומים בשיקים.

חתמו על טופס העברת בעלות

לאחר שקיבלתם את התשלום, חתמו יחד עם הקונה על טופס העברת הבעלות במשרד הרישוי וודאו ששניכם מקבלים העתק חתום. זכרו להסיר את לוחיות הרישוי שלכם מהרכב לפני שאתם מוסרים אותו.

שורה תחתונה

מכירת רכב יכולה להיות תהליך מתיש ומתסכל. עם זאת, על ידי היצמדות לעצות שפורטו כאן, תוכלו להבטיח שתעברו אותו בצורה חלקה ובטוחה. קביעת מחיר הוגן, פרסום נכון של הרכב, בדיקה של קונים פוטנציאלים וקבלת תשלום מלא במזומן הם המפתח לעסקה מוצלחת. מקווים שהמדריך הזה עזר לכם ושתצליחו למכור את הרכב שלכם בקלות!

שאלות תשובות על מכירת רכב בצורה טובה

בדרך כלל החודשים מרץ-אפריל וספטמבר-אוקטובר נחשבים לטובים ביותר למכירת רכבים משומשים, מכיוון שיש בהם ביקוש גבוה יותר.

אבל כמובן שזה תלוי בכם ומתי שאתם מרגישים שיש צורך למכור את הרכב.

 אם יש לך הזמן והסבלנות, בדרך כלל כדאי יותר למכור בעצמך דרך יד 2. סוחר מקבל עמלה של כ-10-15% ממחיר המכירה.

תעודת זהות, רישיון רכב, טופס העברת בעלות ממולא וחתום על ידי שני הצדדים, אישור ביטוח ואישור משטרה במקרה של אובדן או גניבה.

מומלץ מאוד לבצע טסט לפני המכירה כדי לוודא שאין בעיות ברכב.

מומלץ ביותר לקבל תשלום במזומן, העברה בביט או העברה בנקאית.

מה היה לנו עד עכשיו?

שלחו הודעה
1
ווצאפ
היי כאן הווצאפ של חברת EcoCar!
יש לך שאלה על פירוק רכבים?
נשמח לענות :)
Call Now Button