יש לך רכב למכירה? השאר פרטים או התקשר: 050-8090008

קניית רכב אחרי תאונה

בשנים האחרונות יש לא מעט תאונות, עם הלחץ התמידי, המסכים והמטרדים, יש לא מעט נהגים שעושים תאונות, ישנם מצבים שבהם לא משתלם לתקן את הרכב הפגוע/לאחר התאונה ועדיף לפנות לקונה רכבים לאחר תאונה.

חברת ecocar נותנת לכם מענה איכותי ומקצועי במיוחד במצב רגיש לאחר תאונה עם הרכב, אנו מגיעים לכל אזור בארץ כך שמיקום הרכב/התאונה הוא לא מהווה מכשול, אנו מציעים מחירים מעולים עבור הרכבים הפגועים, שירות איכותי ובזמינות 24/6 (גם בשעות המאוחרות של הלילה). במידה ויש לכם רכב לאחר תאונה שאתם רוצים למכור פנו אלינו עוד היום!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 0508090008

כמה כסף תקבלו על מכירת הרכב אחרי תאונה

הכסף אותו תקבלו על מכירת הרכב משתנה בהתאם למצב הרכב לאחר תאונה – במידה והרכב עדיין יהיה כשיר לנהיגה אחרי התאונה המחיר עבורו יהיה גבוה יותר אך במידה והרכב יהיה במצב "טואטל לוס" והדבר היחיד שיהיה אפשר לעשות איתו תיהיה לשלוח אותו למגרש פירוק רכבים אחרי תאונה אז המחיר עבורו יהיה נמוך יותר, השאלה "כמה כסף אפשר ממכירת רכב אחרי תאונה" היא מאוד משתנה בגלל שכל רכב מסיים תאונה במצב שונה.

ניתן להעריך באופן גס שבין 1,000-20,000 כמובן שהמחיר יכול לנוע למעלה ולמטה שכן הדבר משתנה בגלל מגוון פרמטרים נוספים כמו: שנתון הרכב, משקל הרכב, חברת ייצור וכו…

תוך כמה זמן תגיעו לקנות את הרכב אחרי תאונה

אנו יודעים כמה המצב הרגיש, לכן אנו דוגלים בשירות מאוד מהיר 24/6 גם בשעות המאוחרות ביותר של הלילה, אנו נגיע לרכוש את הרכב הישן שלכם במהירות מרבית ובכל אזור בארץ. לאזור התאונה אנו נגיע עם גרר לגרירת המכונית.

למה למכור רכב לאחר תאונה?

בטח אתם יודעים שתיקון רכב אחרי תאונה הוא עסק לא זול בכלל, ישנם לא מעט רכבים ישנים שהמחיר שלהם במצב תיקון (לפני תאונה) הוא 5,000-10,000. תיקון בסיסי של פגיעה חיצונית במכונית כמו החלפת דלת, תיקון חלון, החלפת מכסה מנוע וכו – יכולים להגיע למעל 1,000 – 1,500 שקלים, לכן יש לא מעט מצבים שבהם עדיף מאוד לפנות לקונה רכבים אחרי תאונה, שירכוש ממכם את הרכב הפגוע/תקול, הדבר ישתלם לכם כלכלית.

הורדת רכב מהכביש לאחר תאונה

שלבי הורדת רכב מהכביש לאחר תאונה:

ביטול רישום הרכב במשרד הרישוי.
העברת הרכב לגריטת מכוניות או מכירתו למגרש פירוק רכבים.

איך למכור רכב שעבר תאונה

זה לא קל למכור רכב לאחר תאונה מכיוון שהרכב עבר פגיעה, השווי שלו פחת באופן משמעותי. בכדי למקסם את הרווחים ולמזער את הנזקים שלאחר תאונות רכב כדי לפנות לקונה רכבים לאחר תאונה, שיתן לכם שירות קניית רכבים אחרי תאונה – במרבית המקרים, נותני שירות אלו מציעים הצעות משתלמות מאוד עבור הרכבים מכיוון שהם הולכים לפרק אותם לברזל (הק"ג של הרכב אינו משתנה לאחר תאונה במרבית המקרים ולכן אין זה משנה לקונה הרכבים/חברת פירוק אם הרכב עבר תאונה או לא – הדבר נכון במצב שהרכב מיועד אך ורק לפירוק).

מרבית מן האנשים לאחר מצב של תאונת רכב, נמצאים במצב רגיש. מצב זה עשוי להקשות עליהם בעת מכירת הרכב אחרי התאונה, בבחירת חברת קניית מכוניות איכותית הדבר יעבור בצורה הרבה יותר קלה ונעימה.

ראו גם: איך למכור את הרכב בצורה נכונה.

סיכום

שווי כלי רכב או מכונית לאחר תאונה או פגיעה מופחת באופן משמעותי, ישנם מצבים שלא משתלם לבצע תיקון לרכב לאחר תאונה, בכדי למזער את הנזק מרכב לאחר תאונה, כדאי לקבל הצעת מחיר מחברת קניית רכבים אחרי תאונה – ישנם מצבים רבים שהצעת מחיר משתלמת עבור רכב לאחר תאונה ומכירתו, היא עדיפה מאשר תיקון הרכב לאחר תאונה.

אנו מציעים שירותי קניית רכבים לאחר תאונה – במחירים מעולים עבור הרכב שלכם, זמינות גבוה מאוד (24/6), שירות מקצועי וזמני המתנה קצרים ומהירים. צרו קשר: 050-8090008

אודות חברת EcoCar

חברתינו EcoCar מספקת שירותי קניית רכבים לפירוק ומתכות כבר למעלה מ15 שנה, אנו מספקים שירות בזמינות גבוה מאוד 24/6 לכל אזורי הארץ!

מה היה לנו עד עכשיו?

שלחו הודעה
1
ווצאפ
היי כאן הווצאפ של חברת EcoCar!
יש לך שאלה על פירוק רכבים?
נשמח לענות :)
Call Now Button