יש לך רכב למכירה? השאר פרטים או התקשר: 050-8090008

קונה רכבים ישנים

יש לכם רכב ישן שעושה קולות מוזרים? הרכב לא סוחב כבר בעליות? כנראה שהגיע המזגן לפנות לקונה רכבים משומשים/ישנים. חברת ecocar מציעה שירותי קניית רכבים ישנים בכל אזור בארץ, עם למעלה מ15 שנות ניסיון בתחום קנייה ומכירה של רכבים ישנים, זמינות גבוה – 24/6, יחס אישי מעולה ומחירים הוגנים וטובים בעבור הרכבים הישנים או המשומשים שלכם!

כמה תקבלו על מכירת רכב ישן לפירוק?

מרבית האנשים שרוצים לקבל שירות מכירת רכב ישן שואלים אותנו "כמה אקבל על מכירת רכב ישן לפירוק" אך לשאלה זו אין תשובה חד משמעית מכיוון שיש מספר פרמטרים שנלקחים בחשבון בעת קביעת המחיר עבור מכירת הרכב המשומש:

1. מצב הרכב – רכב ישן ומשומש עבר הרבה – לכן בעת קביעת המחיר של מכירתו לפירוק, אנו שמים דגש על מצב הרכב והאם יש בו דברים שעלולים להפחית מערכו כמו: פגיעות (חיצוניות ופנימיות), חלקים שאינם עובדים, המצב המכני (מצב המנוע, המצבר וכו..), אם הרכב במצב total loss אז המחיר שלו יהיה נמוך יותר מאשר במצב תקין ומעולה.

2. שנתון הרכב – השנה של הרכב הוא פקטור חשוב מאוד שרוצים למכור רכב ישן כי יש "ישן" ויש "ישן" – רכב הוא לא כמו יין הוא לא משתבח עם השנים (יכל להיות מגניב אם כן) אז כלל שהשנתון שלו יהיה ותיק יותר כך המחיר שלו יהיה מופחת בהדרגה. פרמטר זה קובע הרבה על המחיר שאותו תקבלו.

3. משקל – שאנו מגיעים לרכוש רכב ישן אנו שמים דגש גם על משקל הרכב – כשקונים כלי רכב ישן ברוב מן הפעמים נשלח אותו למגרש רכבים ישנים ששם ימחזרו ויפרקו אותו לברזל, ככל שמשקל הרכב גדול יותר כך כמו המתכות שניתן יהיה למחזר ממנו יהיו גבוהות יותר ואנחנו אוהבים למחזר אז כמות הק"ג של הרכב היא פקטור חשוב שקובע מה יהיה של המחיר של מכירת הרכב הישן.

4. חברת ייצור – ישנם חברות ייצור רכבים שונות, לכל חברה תג מחיר שונה, המחיר של רנו 1998 הוא לא המחיר של מרצדס 1998 (בלי להעליב את רנו כמובן), לכן זה גם פקטור חשוב שרוצים לענות על השאלה כמה תקבלו עבור מכירת רכב ישן לקונה רכבים.

זמן הגעה למכירת רכב משומש או ישן

בתור חברה בהיקף ארצי חשוב לנו להגיע במהירות גבוה, אנו נגיע בזמן יחסית קצר מרגע הקריאה לכן השלב הראשוני הוא להרים צלצול לספר לנו קצת על הרכב, אחרי סמול טוק קצר אנו נגיע להסכמה על מחירו, נתאם כתובת הגעה ונגיע עם גרר, נשלם לכם בעבור הרכב שברשותכם וניקח אותו למחזור.

למה למכור רכב ישן?

יש המון סיבות למה כדאי ועדיף למכור רכב ישן, נפרט חלק מהם:

1. שמירה על הסביבה – רכב ישן צובר המון "מחלות", יש עליו לא מעט חלודה, פלסטיק מתקלף, צמיגים ומעטפת במצב לא טוב ונקי, ברגע שמוכרים רכב ישן אתם עושים טובה גדולה לטבע – רכב ישן צובר המון אבק, פוגע בנוף העירוני וגורם לזיהומים לסובבים אותו.
מכירה של רכב ישן חוסכת ממכם את כל זה ועוזורת בעיקר לשמירה על הסביבה והאקלים בארץ.

2. כסף – רוב האנשים פונים לקונה רכבים ישנים במטרה להרוויח על הרכב הישן שלהם והדבר הזה מבורך לגמרי – בעת מכירת רכב ישן אתם מרווחים כסף על רכב שלא באמת תורם לכם. רק שימו לב לקבל מחירון הוגן עבור מכירת הרכב. פנו לקונה רכבים לפירוק אמין, מקצועי ובעל ניסיון.

3. חיסכון – מלבד אבק רכב ישן צובר גם דוחות ותלונות מן השכנים, הוא תופס מקום חנייה, מקבל דוחות שעלולות להביא להוצאות גדולות מאוד בטווח הרחוק – בעיקר מהווה מטרד כלכלי, לכן מכירה שלו חוסכת לכם כסף.

4. התחדשות – מכירים את הביטוי "משנה מקום משנה מזל"? אז אנחנו אוהבים להגיד "מפנה מקום משנה מזל" – שאתם מפנים את הרכב הישן שלכם אתם פותחים פתח למשהו חדש להגיע (רכב חדש, טיול לחול שתמיד רציתם, לממן את הלימודים והרשימה עוד ארוכה).

תרומה לסביבה

כחברת פירוק רכבים שחרטנו על דגלנו את ערך הקיימות ושמירה על הסביבה – בעצם זה שאתם מוכרים את הרכב הישן אתם עושים טוב לסביבה. אנו עובדים מתוך אג'נדה לשמור על הטבע והיופי שיש לנו בעולם, פירוק רכבים ישנים מציע אין ספור אפשרויות של מחזור, התחדשות ושמירה על עתיד יפה יותר לילדנו לכן זו הסביבה אנו כל כך שמחים בכל פעם מחדש שאתם מרימים לנו לצלול בשביל מכירת הרכב הישן שלכם.

איך לבחור קונה רכבים ישנים?

מחיפוש קצר בגוגל תמצאו *המון* נותני שירות קניית רכבים ישנים בכדי לבחור את חברה/קונה מומלץ חשוב לשים לב לכמה פרמטרים: ניסיון, מחירים הוגנים, מקצועיות ויחס אישי מעולה – תרימו צלצול לנותן השירות שימו לב איך מתנהלת השיחה, מה המחיר שהוא מציע עבור הרכב המשומש שלכם, שאלו אותו כמה שנות ניסיון יש לו בקניית רכבים ישנים והשילמו לעצמכם את התמונה המלאה האם הוא נותן השירות שאותו תרצו לבחור למכירת הרכב הישן שלכם.

גריטת רכבים ישנים

גריטת רכב ישן הוא תהליך שבו מוציאים את הרכב מכלל שימוש ומבטלים את הרישום שלו במשרד הרישוי.
שירות כזה ניתן ברשויות המקומיות, אין צורך לשלם עליו אבל הוא גם לא נותן לכם תמורה עבור הרכב הישן/משומש שלכם לכן כדאי ומומלץ לפנות לקונה רכבים ישנים לפירוק ולחלפים.

סיכום

רכב ישן זה מגניב אבל פחות מגניב זה ההוצאות והכסף שהוא "אוכל" לבעליו, במרבית המקרים כדאי ומומלץ לפנות לחברה שקונה רכבים ישנים ומשומשים, למכור את הרכב לחברה הזו ולהתחדש ברכב חדש/מטרות כאלה ואחרות. אנו מציעים שירותי קניית רכבים ישנים. אצלנו תמצאו את כל מה שאתם צריכים בכדי למכור את הרכב הישן שלכם בהצלחה: זמינות גבוה, מחירים מעולים, יחס אישי ומקצועיות. הרימו צלצול וקבל הצעת מחיר עבור הרכב הישן שלכם!

שאלות נפוצות על פירוק רכבים ישנים

אנו לקוחים אותו למגרש פירוק רכבים שבו נפרק אותו ונשתמש בחלקים שלו.

יש לנו למעלה מ15 שנות ניסיון.

שאלה מעולה, מעל 2000 עם השנים.

חברתינו EcoCar מספקת שירותי קניית רכבים לפירוק ומתכות כבר למעלה מ15 שנה, אנו מספקים שירות בזמינות גבוה מאוד 24/6 לכל אזורי הארץ!

מה היה לנו עד עכשיו?

שלחו הודעה
1
ווצאפ
היי כאן הווצאפ של חברת EcoCar!
יש לך שאלה על פירוק רכבים?
נשמח לענות :)
Call Now Button