יש לך רכב למכירה? השאר פרטים או התקשר: 050-8090008

קונה רכבים לפירוק בפתח תקווה

אם הרכב הישן שלך כבר ראה ימים טובים יותר, זה הזמן להיפטר "מהקקהמייקה" ולחשוב על רכב שישרת אותך טוב יותר. במידה ואתה גר באזור המרכז, תוכל לפנות אל קונה רכבים בפתח תקווה, אשר יעריך את השווי שלו לפי החלפים, המודל וכמובן חלקים משלדת הרכב. באופן זה, אתה אף מסייע לאיכות הסביבה ולמחזור החלפים השונים שנשארו עדיין תקינים, כך שמוסכים יוכלו להשתמש בהם. מגניב לא? אז במקום שתצבור קנסות על הרכב הישן שעומד כאבן שאין לה הופכין בחניה ותחטוף קנסות מהעירייה (מעצבן לא..?) עשה לעצמך טובה וגם לגרוטאה שאינה משרתת אותך, והתחל לחשוב על רכב שישרת אותך נאמנה.

אין לך מה לחשוש מהוצאות כגון גרר שישנע את הטרנטה מביתך, כי אם קונה רכבים בפתח תקווה, ישלח מטעמו גרר מקצועי אשר ידאג כי הרכב שלך יגיע למגרש שבו קונים רכבים לפירוק בפתח תקווה. קונה רכבים ספציפי זה, הוא בעל מניסיון רב שנים, אמינות והצעת מחיר הוגנת שחבל לפספס. אז למה אתה מחכה? פנה עוד היום אל קונה רכבים בפתח תקווה והתקדם הלאה עם רכב מפנק שלא מעשן ולא שותה..

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 0508090008

למה למכור רכב לפירוק בפתח תקווה?

הרבה אנשים, אינם מבינים, כמה רב הצורך במגרש פירוק רכבים בפתח תקווה או בשאר האזורים בארץ. אבל בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו, יגיע באיזה שהוא שלב בחייו אל מגרש פירוק רכבים, אשר יסייע להם להיפטר מרכב שאינו נוסע היות והוא ישן, רכב חדש שעבר תאונה והוא בגדר של "טוטאל לוס" כך שמה שניתן לעשות הוא לפרק ממנו חלקים וחלקי שלדה שעדיין תקינים וטובים לשימוש חוזר ברכבים אחרים מאותו דגם. ישנם מקרים שהרכב הישן חייב בתיקון, אך היצרן של הרכב כבר אינו מייצר חלקי חילוף מאותו דגם ואז הברירה היחידה היא למכור את הרכב לפירוק בפתח תקווה.

היתרונות בפירוק רכבים בפתח תקווה

ישנם יתרונות לא מעטים במכירת הרכב שלך לפירוק. ראשית תוכל עדיין לקבל עליו כסף במזומן, לאחר שתקבל הצעת מחיר, לאחר שהרכב קיבל אומדן מקצועי, לגבי חלפים תקינים שנית לעשות בהם  שימוש ואתה כבר יכול להתעניין לגבי רכב חדש יותר שתוכל לנסוע עליו בבטחה וללא חשש שייתקע באמצע הכביש וכמה יעלה לו התיקון הבא של הרכב, שלבטח לא יהיה זול.. כמו כן, מכירת רכבים לפירוק, מסייעת בהפחתת כמות הפסולת וכן, פעולה זו אף מפחיתה את הצורך ברכישת חלקי חילוף חדשים, מה שמסייע בהפחתת עלות חלקי החילוף לרכבים שיש לתקן. אין צורך יותר להתרוצץ, על מנת למצוא חלקי חילוף תקינים לרכב, היות ובזכות מכירת רכבים לפירוק, ניתן למצוא בקלות את כל החלפים דרושים לבעלי הרכבים שמעוניינים לתקן את רכביהם.

מדובר למעשה בחיסכון של ממש ומה שאף גורם לרכבים לא חדשים לשרוד שנים רבות יותר, מה שגורם גם בחיסכון מהותי של רכישת רכב חדש שעולה היום הון.

באיזה דרכים אתם קונים רכבים לפירוק בפתח תקווה?

ראשית, אנו שולחים גרר לבית הלקוח, מעריכים מאת שוויו באמצעות צוות מכונאים מיומן שאנו מעסיקים,כאשר הצוות עורך רשימה מסודרת לגבי חלקי החילוף התקינים, חלקי השלדה שניתן להפיק מהם תועלת, ולאחר מכן,אנו נותנים את הצעת המחיר ומשלמים ללקוחותינו במזומן. אנו ממליצים להשוות את המחיר מול עוד מגרשים שמציעים רכישת רכבים לפירוק והלקוחות מבינים, כי הם קיבלו את המחיר הטוב ביותר.

 

קונה רכבים לפירוק בפתח תקווה - תמונה ראשית
קונה רכבים לפירוק בפתח תקווה - תמונה ראשית

קצת עלינו כחברה שמציעה פירוק רכבים בפתח תקווה

חברת ECO CAR, מציעה שירות פירוק רכבים ברוב אזורי הארץ ואנו בעלי ניסיון עשיר בתחום, מעל ל-15 שנים. אנו נותנים מענה ושירות מקצועי ואדיב לרכישת רכבים לפירוק ולנסיעה. במשך השנים, פירקנו אינספור רכבים וסייענו לאלפי לקוחות להיפטר מהרכב הישן, המזהם, או התקול שהיה ברשותם. מלבד זאת אנו שוקלים את הרכב לאחר פירוק החלפים התקינים, כך שאנו ממצים ממנו את המקסימום, מסייעים באיכות הסביבה ובכך עושים טוב לטבע, לסביבה ובמיוחד לכם.

שאלות נפוצות לגבי פירוק רכב בפתח תקווה

1.כיצד אני מגיע למגרש שלכם כאשר הרכב שלי מושבת?

אנו שולחים גרר מחברתנו שלא דורש מכם תשלום עבור שירות זה, כך שרכבכם ישונע עד למגרש

2. כמה מקבלים על מכירת רכב לפירוק?

תשובה – תלוי בסוג הרכב ובשנתון שלו, כ ככל שהרכב יהיה ישן יותר המחיר שתקבלו לא יהיה גבוה, וכאשר הרכב הוא חדש ועבר תאונה בגדר של "טוטאללוס" והחלפים עדיין תקינים, כמובן שהמחיר יעלה בהתאם. מלבד זאת, הרכב שלכם שווה גם לפי משקל הברזל ואנו כמובן מחשבים את המשקל לפי הקילוגרמים שהוא שוקל ולרוב רכב שוקל מטון אחד ומעלה.

מחיר ממצוע לרכב: 4,000 ש''ח (תלוי במצבו יכול להיות למעלה ולמטה)

גרף

3. האם לי לנקוט פעולות מסוימות לפני מכירת הרכב לפירוק?

תשובה  – כמובן, יש להגיע למשרד הרישוי ולהצהיר שאתם משביתים את הרכב לנסיעה ואתם מוכרים אותו לפירוק. אתם תקבלו טופס כתום עם פרטי הרכב ולא תוכלו לנסוע עליו יותר. עליכם להגיע למגרש פירוק רכבים בפתח לתקווה עם הטופס, ורק אז, נוכל לטפל בו.

4. מה אני עושה עם לוחית הרישוי של הרכב לאחר שביצעתם בו פירוק?

תשובה –האחריות בדבר לוחית הרישוי של הרכב היא שלכם, כך שעליכם לחתוך אותם עם מספרי מתכת.

לסיכום

נושא קניית רכב לפירוק, התפתח המון בשנים האחרונות, בגלל כל נושא איכות הסביבה, מחזור והטכנולוגיה המתקדמת ברכבים חדשים יותר. רבים מוצאים בקניית רכב לפירוק פתרון נהדר שחוסך מהם כסף וכאב ראש מיותר. אז אם יש לכם טרנטה בבית, שאתם צריכים לעבור בדיקת בלמים, טסט כל חצי שנה, אנו מציעים לכם להשתדרג לרכב חדש יותר ולהיפטר מהרכב הישן שלכם, כך שתוכלו כבר להיות בראש שקט.

שימו לב, אנו מספקים גם שירות קונה אופנועים לפירוק

מה היה לנו עד עכשיו?

שלחו הודעה
1
ווצאפ
היי כאן הווצאפ של חברת EcoCar!
יש לך שאלה על פירוק רכבים?
נשמח לענות :)
Call Now Button